Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Grabówki

Grabówki, małopolskie

  • 598 000 zł
  • 51 m²
  • 11 725,49 zł/m²

Zdjęcie

Barbara Kurleto

Skontaktuj się

Mieszkanie Grabówki

Grabówki, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

598 000 zł

51 m²

11 725,49 zł/m²

Mieszkanie Grabówki

Zaktualizowane: 13 maja 2026

598 000 zł 51 m² 11 725,49 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 598 000 zł (11 725,49 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 51 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek 40 m²
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 0 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 0 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Źródło: biuro nieruchomości: ABCDOM, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 400270235

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GRABÓWKI gm. WIELICZKA Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 51 m2 z ogródkiem ok 45 m2.

Mieszkanie znajduje się w Kameralnej Inwestycji, w stanie deweloperskim, budynek w zabudowie bliżniaczej, w którym są cztery mieszkania. Każde mieszkanie ma osobne wejście z zewnątrz.

OPIS:

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na PARTERZE o powierzchni użyt.51m2 z ogródkiem. (...)

Agent

Barbara Kurleto

607 100...

607 100 103

605 448 841

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została