Mieszkanie Grabówki
Grabówki, małopolskie
- 799 000 zł
- 112 m²
- 7 133,93 zł/m²
Barbara Kurleto
Skontaktuj się
Mieszkanie Grabówki
Grabówki, małopolskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie Grabówki
Zaktualizowane: 11 maja 2026
799 000 zł 112 m² 7 133,93 zł/m²
1/2
6
2024
-
do wykończenia
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
6Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 799 000 zł (7 133,93 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 112 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek 852 m²
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
- Internet
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 0 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 0 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
- Źródło: biuro nieruchomości: ABCDOM, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 400240235
Lokalizacja
- Adres: Grabówki, Wieliczka, wielicki, małopolskie
- Otoczenie: obrzeża miasta
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
GRABÓWKI gm. WIELICZKA Do sprzedania mieszkanie 6-ścio pokojowe o pow.112 m2 z balkonem i ogródkiem ok 85 m2.
Mieszkanie znajduje się w budynku wolnostojącym, w którym są tylko dwa mieszkania. Każde mieszkanie ma osobne wejście z zewnątrz.
OPIS:
Na sprzedaż 6-ścio pokojowe duże mieszkania dwukondygnacyjne o powierzchni ok.112 m2- piętro z poddaszem (wysoka ściana kolankowa). (...)
607 100...
607 100 103
605 448 841